Referencje

Czyli co mówią o nas nasi klienci.

Właśnie obejrzeliśmy nasze zdjęcia. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Wiemy, że wybraliśmy dobrego i fajnego fotografa. Zdjęcia będą wspaniałą pamiątką tego ważnego dla nas dnia. Pozdrawiamy! :)

Gabi i Mirek

Wszystkim szukającym fotografa, którego zdjęcia odzwierciedlają atmosferę tego wyjątkowego dnia, jakim jest ślub serdecznie polecamy Adriana! Jest profesjonalistą i widać to od samego początku współpracy. Służył radą podczas przygotowań i sesji, a w czasie samego wesela tak umiejętnie wtopił się w tłum gości że zupełnie nie odczuwaliśmy tego, że jesteśmy fotografowani. Za to teraz możemy podziwiać wspaniałe efekty jego pracy. Jeszcze raz serdecznie polecamy! Piękne zdjęcia i bardzo przyjemna współpraca!

Ewelina i Kuba

Adriana znaliśmy wcześniej, a więc jego wybór na fotografa w tym najważniejszym dniu był czywisty.
Bardzo polecamy Adriana jako fotografa ślubnego. Jesteśmy pewni że dokonaliśmy najlepszego wyboru.
Jego zdjecia nie potrzebują reklamy – 'bronią’ się same, wystarczy spojrzeć w galerię. Rodzina i znajomi byli zachwyceni oryginalnymi zdjęciami. Od naszego ślubu minęło 5 miesięcy. Za każdym razem, kiedy nadchodzi nas ochota, aby 'przeżyć to wszystko jeszcze raz’ oglądamy zdjecia z tego dnia i aż trudno nam uwierzyć że taka prosta rzecz jak zdjecia potrafi wzbudzać w nas do tej pory tyle emocji. Na pewno będziemy polecać Adriana przyszłym młodym parom. Zauważamy jeden minus-szkoda ze tylko raz w życiu bierze się ślub. Dziękujemy za wszystko i pozdrawiamy!

Diana i Mateusz

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć, które świetnie upamiętniają nasz wielki Dzień. Pan Fotograf był praktycznie 'niewidoczny’, dlatego wszystko było na luzie szczególnie sesja, gdzie miał mnóstwo ciekawych i zaskakujących pomysłów. Doskonała obróbka zdjęć, dzieki czemu ogląda się je bardzo przyjemnie. Współpraca z nim to czysta przyjemność. Polecamy:) Pozdrawiamy!

Anna i Michał

Fajnie nam się razem pracowało. Zdjęcia wyszły ładnie i bardzo naturalnie. Znamy się wkońcu od piaskownicy z Panem Adrianem więc kto inny miał by się tym zająć. Nasz album zawiera o wiele więcej niesamowitych zdjęć które będą nam o tym dniu przypominać długie lata. Z efektu końcowego jesteśmy pozytywnie zaskoczeni i zadowoleni. Pozdrawiam

Natalia i Tomek

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Adriana. Nasza współpraca przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Urzekły nas bardzo dobre kadry i niesamowite kolory wykonywanych zdjęć. Możemy w 100% polecić usługi fotograficzne Adriana.

Aneta i Damian

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru fotografa. Współpraca z Panem Adrianem przebiegała w miłej i przyjaznej atmosferze. Jego sposób bycia wpłynął na nasze nieśmiałe usposobienia, że bez skrępowania pozowaliśmy do zdjęć. A same zdjęcia? – cóż – szalone, malownicze, romantyczne – pomimo upływu czasu uwielbiamy do nich powracać. Uchwyciły to co dla nas najważniejsze – emocje, uczucia, piękno tego wyjątkowego dnia. Dla niezdecydowanych – szczerze polecamy! Panie Adrianie – bardzo dziękujemy!

Anna i Grzegorz

Serdecznie dziękujemy za najpiękniejszą pamiątkę z dnia naszego ślubu! Zdjęcia są wykonane bardzo profesjonalnie, idealnie uchwycone najlepsze momenty, wszyscy oglądający są pod wielkim wrażeniem :) Sesja w plenerze – fantastyczna! Bardzo pomysłowa, na luzie i z humorem. Naprawdę szczerze polecamy bo warto! Pozdrawiamy i polecamy przyszłym parom młodym!!! :)

Kasia i Michał

Zdjęcia zrobione przez Adriana są po prostu REWELACYJNE!!! Wśród znajomych oraz rodziny nie ma nikogo, kto nie byłby nimi zachwycony. W kościele, a także w czasie zabawy weselnej fotograf był praktycznie niezauważalny, a zdjęć i to pięknych zdjęć zrobił naprawdę dużo. W czasie pleneru – zero stresu, wszystko było zabawnie i na luzie. Jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni. Prywatnie Adrian jest strasznie sympatycznym gościem, z którym miło sie współpracuje. Wybraliśmy go tylko na podstawie strony internetowej przeglądając jego portfolio i nie żałujemy…zdjęcia przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Z czystym sumieniem możemy go polecić. Na pewno bedziecie zadowoleni. Pozdrawiamy :)

Renata i Łukasz

Pan Fotograf starał się być Naszym towarzyszem w tym najważniejszym dla Nas dniu. Iść za Nami krok w krok. Pokazał i uwiecznił Nam ten dzień tak aby po latach fotografie były cudowną chwilą wzruszenia. Plener ślubny to zabawne, romantyczne, szaleńcze fotografie, których styl to Nasza wspólna decyzja a My to jego główni bohaterowie. Wielkie zaangażowanie i świetna współpraca, Adrian jest prawdziwym profesjonalistą w swoim fachu: zdolny, uczciwy, punktualny, solidny, przesympatyczny, podczas uroczystości praktycznie „niewidoczny” natomiast efekty ich pracy zapierają dech w piersiach. Zdjęcia są… po prostu przepiękne, bardzo profesjonalne a przy tym wspaniale ukazują wszystkie wydarzenia i emocje towarzyszące Nam oraz Naszym gościom w tym dniu. Każdy kto je ogląda jest pod ogromnym wrażeniem. Potrafi on stworzyć tak fanstatyczną atmosferę, że w ogóle nie odczuwaliśmy stresu związanego z pozowaniem :) Cena, którą oferuje, jest bardzo przystępna, biorąc pod uwagę jakość i przede wszystkim efekty usług. Jesteśmy pewni, że każdy kto wybierze Adriana nie będzie żałować, my sami lepiej nie mogliśmy trafić. Bardzo gorąco polecamy i Dziękujemy!

Agnieszka i Witek

Naszemu fotografowi dziękujemy za 'uchwycenie’ tak wielu ulotnych, ale jakże pięknych chwil. Zdjęcia to obrazki, które wiernie odtwarzają nam tamten wyjątkowy dzień…. Wszystkim, którzy są jeszcze niezdecydowani polecam! Współpraca z panem Adrianem była znakomita.

Agnieszka i Marek

Dzięki wielkie za współpracę. Szczerze możemy polecić Adriana do kompleksowej obsługi fotograficznej podczas jednego z ważniejszych dni w życiu jakim bez wątpienia jest ślub. Pełen reportaż bez zarzutu, super dobrane zdjęcia. Plener? Zaskakująco dobre pomysły, docenione przez nas, nasze rodziny i znajomych. Naprawdę warto. Miejmy nadzieję – do zobaczenia na kolejnych imprezach.

Aneta i Krzysztof

Praca z Adrianem to czysta przyjemność. Profesjonalizm i rzetelność przemawiają same za siebie, a pomysłowość i fantazja sprawiają, iż Jego zdjęcia są nieprzeciętne. Bardzo miło wspominam współpracę i życzę dalszych sukcesów!!

Joanna i Kazimierz

Panie Adrianie, dziękujemy za upamiętnianie tak wyjątkowego dla nas dnia…Cudne zdjęcia, miła i profesjonalna współpraca. Efekty przeszły nasze oczekiwania. Serdecznie polecamy tym jeszcze nie zdecydowanym. Warto!:)

Artur i Ewelina

Zobacz reportaże otrzymane przez naszych klientów na BLOGu