Oferta Ślubna

Poniżej znajdą Państwo pakiety i ich ceny dla imprez na terenie podkarpacia. W przypadku innych województw podamy osobno wycenę kosztów logistycznych.

Od momentu podpisania umowy cena nie ulegnie zmianie.

Obszar działania: pracujemy na terenie całego kraju oraz poza jego granicami, ewentualne koszty logistyczne każdej Parze podajemy indywidualnie

}

Terminy: gotowe zdjęcia oddajemy do miesiąca od ostatnich wykonanych ujęć

Uprawnienia: posiadamy legitymacje uprawniające nas do wykonywania fotografii w budynkach sakralnych

l

Formalności: umowę możemy podpisać osobiście, lub online

Pakiety STANDARD

Pakiety Standard to klasyczny reportaż ślubny, nastawiony na udokumentowanie wszystkich najważniejszych wydarzeń z Waszego dnia i uzyskanie najlepszej możliwej jakości zdjęć na jaką pozwalają warunki. Otrzymacie zdjęcia o naturalnych, ale żywych barwach, jasne, z naturalną skórą i bielą, bez zbędnych zafarbów. Jeśli klasyka jest w Waszym guście – to są pakiety idealne dla Was.

Zobacz przykładowe zdjęcia z pakietów STANDARD

Pakiety PREMIUM

Crème de la crème fotografii ślubnej. Połączenie kilkunastu lat doświadczenia, świetnego oka do kadrów, rewelacyjnego sprzętu i umiejętności.

W dniu ślubu główny fotograf skupia się wyłącznie na stworzeniu zbioru 50-100 zdjęć składających się z samej śmietanki najlepszych momentów złapanych w kadr. Kadry nieoczywiste, ciekawe, obrobione kolorystycznie indywidualnie, zgodnie ze stylem Waszej imprezy. Para Młoda poddana retuszowi na każdym zdjęciu, na którym się znajduje.

Dodatkowy 2gi fotograf zajmie się typowym udokumentowaniem Waszego dnia, czego efektem będzie klasyczny reportaż składający się z kolejnych kilkuset zdjęć, tak aby w miarę możliwości każdy na zdjęciach mógł się odnaleźć.

Zobacz przykładowe zdjęcia z pakietów PREMIUM

Każda Para otrzymuje gratis pendrive w ślubnym etui.
W każdym pakiecie wykonujemy zdjęcia grupowe z gośćmi na życzenie Pary Młodej oraz również na życzenie udostępniamy galerię internetową z hasłem.

Piękny

ALBUM

Do każdego z pakietów można zamówić dodatkowo album ślubny, do wyboru mamy wiele rozmiarów, okładek i rodzajów papieru, ceny startują od 400zł.

Zdjęcia z

DRONA

– dron w dniu ślubu z niezależnym pilotem (może sfotografować najważniejsze momenty): 400zł/h
– dron w dniu ślubu bez osobnego pilota (fotografowanie wyłącznie miejsc odbywania się wydarzeń w ten sam dzień rano): 400zł
– zdjęcia z drona na plenerze ślubnym: 600zł

Pozostałe

DODATKI

– sesja narzeczeńska: od 1000zł
– pełny materiał zdjęciowy bez obróbki: 600zł
– obróbka poza kolejnością (do 7 dni): 600zł
– każde dodatkowo obrobione 50 zdjęć: 300zł

To już wszystko!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, napisz lub zadzwoń i sprawdź czy Wasz termin jest jeszcze dostępny.