Fotografia ślubna

Szukasz naturalnych zdjęć, kolorowych, radosnych, pełnych życia? Znalazłeś.

Jak pracujemy?

Ilość zdjęć

Oddajemy te zdjęcia, które najlepiej wyrażają to co w danym momencie mają wyrazić. Nie jesteśmy ludźmi, którzy przedstawiają jedną scenę za pomocą 15 identycznych ujęć, wiemy co w danym momencie chcemy złapać w kadr, a jeśli tylko mamy jak zrobić kilka zdjęć jednej sceny to są to kadry z różnego punktu widzenia. Ilość zdjęć w dużej mierze zależy więc od tego co się dzieje przez cały dzień i jak ludzie bawią się na imprezie. Nie oddajemy również zdjęć na drugi dzień. Obróbka wymaga bardzo dużo pracy i chcąc wykonać ją należycie musimy włożyć w to dużo czasu.

Pozowanie

Nie ingerujemy w Wasze zachowanie podczas tego dnia. Ustalamy przed ślubem jedynie kilka szczegółów o których warto pamiętać aby zdjęcia z ceremonii wyszły należycie, jednak cały czas staramy się być dla Was niewidoczni i nie odwracamy Waszej uwagi od tego na czym powinniście się skupiać. Nie uznajemy notorycznego ustawiania Pary Młodej przez cały dzień, zdjęcia mają wyjść naturalnie, ukazując najważniejsze momenty w jak najlepszym świetle bez ingerencji w Wasz charakter/zachowanie. Jedynie na plenerze ingerujemy w postawę pary młodej dzieląc się swoimi uwagami i wskazówkami, pomagając im w ten sposób wyjść na zdjęciach jak najlepiej.

Inne zasady

– wszystkie oddane fotografie są cyfrowo obrobione.
– nie wymagamy od pary młodej opłacenia naszego miejsca w lokalu, w którym odbędzie się zabawa weselna.
– posiadamy legitymacje uprawniające nas do wykonywania fotografii w budynkach sakralnych
– za wykonane usługi wystawiamy fakturę, działamy w pełni legalnie

Sprzęt

Zdjęcia wykonujemy pełnoklatkowym cyfrowym sprzętem marki Nikon, zawsze mamy ze sobą zapasowy aparat oraz kilka obiektywów i zapasową lampę, nie oszczędzamy na kartach pamięci, technicznie rzecz ujmując jesteśmy przygotowani na każdą okoliczność. Do retuszu fotografii wykorzystujemy nowoczesne oprogramowanie i wypracowaną przez lata technikę, dzięki czemu nasze fotografie są barwne i pełne życia.

Dron

Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa ujęcia fotograficzne z drona, zarówno w dniu ślubu jak i podczas pleneru. Drona może pilotować niezależny operator, dzięki czemu zamawiając go nie tracicie nic z właściwego reportażu wykonywanego „z ziemi”. Posiadany przez nas sprzęt umożliwia wykonywanie fotografii w dużej rozdzielczości w formacie RAW, fotografie te są poddawane obróbce tak samo jak cała reszta materiału.

Portfolio fotograficzne

Chcesz zobaczyć nasze realizacje? Przejdź do portfolio gdzie znajdziesz zdjęcia z różnych imprez. Jeśli chcesz zobaczyć pełny materiał zdjęciowy jaki otrzymują od nas Państwo Młodzi zapraszamy do naszego biura.

Fotografie PREMIUMFotografie STANDARD