Film Ślubny

Dynamiczne, efektowne filmy ślubne, które ogląda się z ciekawością i uśmiechem na twarzy.

Jak pracujemy?

Specyfika filmu

Preferujemy dwie opcje filmowe – film krótkometrażowy w formie teledysku oraz film pełnometrażowy z podkładem audio zespołu/DJ’a. Film krótkometrażowy trwa około 15-20 minut, ukazuje najważniejsze chwile z całego dnia zmontowane w odpowiedni sposób. Film pełnometrażowy to dłuższy materiał – całość trwa około 45-60 minut. Znajdą się tam dłuższe relacje z każdego etapu Waszego dnia, różnica szczególnie widoczna będzie na etapie zabawy weselnej, gdzie będzie można zobaczyć jak bawią się goście przy różnej muzyce. Preferujemy długość około 45min-60min, natomiast im więcej ciekawych i nietypowych rzeczy się dzieje na Waszej imprezie tym film może być dłuższy, aczkolwiek nie chcemy przesadzić – wolimy krótsze, bardziej dynamicznie zmontowane filmy, które ciekawie się ogląda bez przewijania.

Sprzęt

Filmując pracujemy na bezlusterkowcach marki Sony oraz jasnych obiektywach stało i zmiennoogniskowych. Do realizacji reportażu wykorzystujemy profesjonalny sprzęt stabilizujący; gimbal, glidecam, slider, monopody i statywy z głowicami filmowymi. Całość obsługuje jeden lub dwóch operatorów, nagrywamy krótkie ujęcia z różnego punktu widzenia, dzięki temu nasz film jest ciekawszy i bardziej dynamiczny.

Dron

Wykonujemy ujęcia filmowe z drona zarówno w dniu ślubu, jak i podczas pleneru wideo. Dronem kieruje zawsze niezależny operator, dzięki czemu możemy nagrać kluczowe momenty z lotu ptaka nie tracąc nic z właściwego materiału nagrywanego z ziemi. Możecie spotkać oferty z dronem gratis, należy jednak pamiętać, że zazwyczaj usługa taka opiera się na nagraniu kościoła i domu weselnego… w innym dniu, lub tego samego dnia rano, ponieważ zazwyczaj gratis oznacza brak osobnego operatora, a więc nie zobaczycie ujęć z góry podczas najważniejszych momentów. Nasz dron pozwala na nagrywanie materiału w 4K, na płaskim profilu kolorystycznym, dzięki czemu otrzymujecie nagrania wysokiej jakości, poddane obróbce kolorystycznej takiej samej jak cała reszta filmu.

Postprodukcja

Najważniejszy (poza samym nagrywaniem) etap pracy nad Państwa filmem, gdzie z niczego można zrobić arcydzieło, a ze świetnego materiału wejściowego beznadziejny film. Mając to na uwadze dokładamy wszelkich starań aby przekazany Państwu klip był ciekawy, dynamiczny, aby oglądało się go z przyjemnością. Nie chcemy tu otwarcie pisać jak edytujemy nasze nagrania, dlatego zapraszamy do nas osobiście, przekonamy Państwa dlaczego warto wybrać właśnie nas.

Plenerowy Film Ślubny

Marzy Ci się plenerowy teledysk ślubny? Możemy go dla Ciebie wykonać!

Realizacja teledysków plenerowych


Miejsce, czas i termin

Wykonujemy plenerowe filmy ślubne na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Plener nagrywamy bez limitu czasowego – do momentu uzyskania odpowiedniej ilości świetnych ujęć. Dogodny termin ustalany jest wspólnie z Parą Młodą.

Specyfikacja

Każdy plener wykonywany jest indywidualnie, muzyka dobierana jest odpowiednio do klimatu teledysku, miejsca, Pary Młodej. Plenerowy film ślubny będzie świetną formą utrwalenia na przykład Waszej podróży poślubnej lub miejsca, w którym się poznaliście, a które razem odwiedzicie lata później, już po ślubie, szczególnie w sytuacji braku filmu z dnia ślubu i wesela.

Portfolio filmowe
Chcesz zobaczyć nasze realizacje? Przejdź do portfolio gdzie znajdziesz klipy z różnych imprez.
Jeśli chcesz zobaczyć pełny materiał filmowy jaki otrzymują od nas Państwo Młodzi zapraszamy do naszego biura.