Film Ślubny

Dynamiczne, efektowne filmy ślubne, które ogląda się z ciekawością i uśmiechem na twarzy.

Jak pracujemy?

Specyfika filmu

Tworzymy krótkie, dynamiczne filmy pełne emocji. Każdy jeden poddajemy obróbce kolorystycznej, podobnie jak zdjęcia, aby uzyskać jak najwyższą jakość. Materiał nagrywa 1 lub 2 operatorów, w zależności od wybranego pakietu i zakresu naszej pracy. Oprócz filmów tworzymy również teledyski ślubne, zarówno z plenerem, jak i z ujęciami z samego dnia ślubu.

Sprzęt

Filmując pracujemy na bezlusterkowcach marki Sony i Nikon oraz jasnych obiektywach stało i zmiennoogniskowych. Do realizacji reportażu wykorzystujemy profesjonalny sprzęt stabilizujący; gimbal, glidecam, slider, monopody i statywy z głowicami filmowymi. Nagrywamy krótkie ujęcia z różnego punktu widzenia, dzięki temu nasz film jest ciekawszy i bardziej dynamiczny.

Dron

Wykonujemy ujęcia filmowe z drona zarówno w dniu ślubu, jak i podczas pleneru wideo. Dronem może kierować niezależny operator, dzięki czemu możemy nagrać kluczowe momenty z lotu ptaka nie tracąc nic z właściwego materiału nagrywanego z ziemi. Nasz dron pozwala na nagrywanie materiału w 4K, na płaskim profilu kolorystycznym, dzięki czemu otrzymujecie nagrania wysokiej jakości, poddane obróbce kolorystycznej takiej samej jak cała reszta filmu.

Postprodukcja

Najważniejszy (poza samym nagrywaniem) etap pracy nad Państwa filmem, gdzie z niczego można zrobić arcydzieło, a ze świetnego materiału wejściowego beznadziejny film. Mając to na uwadze dokładamy wszelkich starań aby przekazany Państwu klip był ciekawy, dynamiczny, aby oglądało się go z przyjemnością. Zapraszamy do nas osobiście, przekonamy Państwa dlaczego warto wybrać właśnie nas.

Plenerowy Film Ślubny

Marzy Ci się plenerowy teledysk ślubny? Możemy go dla Ciebie wykonać!

Realizacja teledysków plenerowych


Miejsce, czas i termin

Wykonujemy plenerowe filmy ślubne na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Plener nagrywamy bez limitu czasowego – do momentu uzyskania odpowiedniej ilości świetnych ujęć. Dogodny termin ustalany jest wspólnie z Parą Młodą.

Specyfikacja

Każdy plener wykonywany jest indywidualnie, muzyka dobierana jest odpowiednio do klimatu teledysku, miejsca, Pary Młodej. Plenerowy film ślubny będzie świetną formą utrwalenia na przykład Waszej podróży poślubnej lub miejsca, w którym się poznaliście, a które razem odwiedzicie lata później, już po ślubie, szczególnie w sytuacji braku filmu z dnia ślubu i wesela.

Portfolio filmowe
Chcesz zobaczyć nasze realizacje? Przejdź do portfolio gdzie znajdziesz klipy z różnych imprez.
Jeśli chcesz zobaczyć pełny materiał filmowy jaki otrzymują od nas Państwo Młodzi zapraszamy do naszego biura.