Jeśli szukasz fotografa oraz filmowca, którzy potrafią uchwycić odpowiedni moment w odpowiedniej chwili – dobrze trafiłeś.
Wejdź

Witamy w ślubnym studio!

Jeśli szukasz fotografa oraz filmowca, którzy potrafią uchwycić odpowiedni moment w odpowiedniej chwili – dobrze trafiłeś.

 

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Fotografia Ślubna Rzeszów, podkarpacie, Polska

Fotografia

Fotografia to nasza pasja. Zdjęcia robimy od wielu lat, posiadamy ogromne doświadczenie poparte równie obszernym portfolio. Kładziemy nacisk na jakość, nie na ilość, oddajemy kadry, które ogląda się z ciekawością
i uśmiechem na twarzy.

Zobacz nasze portfolio i przekonaj się sam!

Film Ślubny Rzeszów, podkarpacie, Polska

Film

W naszej ofercie znajdziecie również film ślubny. Proponujemy dwie opcje – film w formie teledysku (max 20min) oraz film pełnometrażowy (40-60min). Portfolio filmowe będzie w najbliższym czasie stale uzupełniane o nowe klipy, aby jak najlepiej zaprezentować Wam nasz styl.

Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszej strony!

Dlaczego my?

Przeczytaj, dlaczego warto wybrać właśnie nas do uwiecznienia tego najważniejszego dnia.

Jakość przede wszystkim

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w fotografii ślubnej wiemy jak pracować w każdych warunkach. Potrafimy wykorzystać najnowocześniejszy sprzęt i naszą wiedzę, aby zdjęcia były jak najbardziej dopracowane technicznie już podczas wciskania spustu migawki.

Dzięki ogromnej dbałości o techniczną stronę fotografii, na etapie obróbki możemy skupić się na upiększaniu naszych zdjęć, a nie na wyciąganiu niedoskonałości, które powstałyby w wyniku niepoprawnego wykorzystania aparatu.

Komercyjny wygląd, reportażowy charakter

Nie oddajemy zdjęć tysiącami. Oddajemy te, które ukazują Wasz dzień w sposób ciekawy i spontaniczny. Naszym celem nr 1 jest aby nasze fotografie wyglądały jak najbardziej komercyjnie, zachowując przy tym ich reportażowy charakter. Chcemy aby każde zdjęcie które znajdzie się w materiale końcowym było tam nie bez powodu, aby każde jedno wyglądało jak efekt profesjonalnej sesji zdjęciowej dla kampanii reklamowej firmy z branży ślubnej mimo, że nigdy nie byliście modelami, a cała impreza to nie kampania a Wasz ślub. Aby to osiągnąć należy umieć uchwycić odpowiedni moment w odpowiedniej chwili oraz w odpowiedni sposób. Naszym zdaniem to wyróżna profesjonalną fotografię ślubną od zwykłych pstryków. To wyróżnia naszą markę na tle innych.

„Film look” w produkcjach weselnych

Tak jak i w przypadku zdjeć, rónież film można poddać profesjonalnej obróbce. I nie chodzi tu o montaż, który jest oczywistą częścią pracy nad Waszym filmem ślubnym, ale o obróbkę kolorystyczną wszystkich ujęć. Dzięki wykorzystaniu pewnych funkcji nowoczesnego sprzętu oraz pewnych możliwości najnowszego oprogramowania można zmienić zwykły film ślubny w produkcję wyglądającą jak kinowy film, nadać mu tzw. film look. Nie będziemy się rozpisywać, bo to nie jest poradnik. Prosimy tylko abyście zwrócili uwagę na to jak wyglądają nasze produkcje. Chodzi tu szczególnie o pełny film ślubny, a nie teledyski, bo – nie oszukujmy się – nagrywając cały dzień można złożyć dobry 3-minutowy teledysk nawet z kiepskiego materiału.

Dyskrecja

To, że chcemy nadać naszym klipom wspomniany „film look” nie znaczy, że chcemy z Waszego ślubu zrobić film reżyserowany. Podzielimy się z Wami kilkoma banalnymi uwagami, dzięki którym będziemy mogli praktycznie bez ingerencji w Wasze zachowanie wykonać należycie naszą pracę. Nie uznajemy notorycznego ustawiania pary młodej, podczas wesela ograniczamy do minimum nasz kontakt z Wami. W kwestii filmu ustawianie wszystkiego pozwala łatwiej osiągnąć bardziej „kinowe”, reżyserowane nagranie, ale naszym zdaniem na ślubie nie można z tym przesadzić, bo można zabić całą spontaniczność tego dnia. Tą samą zasadę wyznajemy również w kwestii fotografii.

Jesteśmy nowocześni

W naszej pracy używamy nowoczesnego sprzętu fotograficznego i filmowego, pozwalającego na wykonywanie ujęć w praktycznie każdych warunkach. Wykorzystujemy bardzo jasne stało i zmiennoogniskowe obiektywy dzięki czemu nie straszne nam ciemne zakątki kościołów czy sal weselnych. Stabilne i płynne ujęcia zapewnia pewna ręka oraz szereg profesjonalnych urządzeń stabilizujących (np. glidecam, slider, statywy i monopody filmowe). Mimo, że nasze prace stoją na wysokim poziomie cały czas się dokształcamy i idziemy z duchem czasu, staramy się ciągle poszerzać nasze doświadczenie, nie myślimy szablonowo i ciągle próbujemy czegoś nowego.

Portfolio
Jeśli chcesz zobaczyć nasze prace wejdź do portfolio i przeglądnij nasze zdjęcia oraz filmy. Zapraszamy Was również do nas osobiście – będziecie mogli obejrzeć pełne materiały zdjęciowe i filmowe jakie otrzymały inne pary młode.

Wybierz portfolio, które chcesz obejrzeć:

Fotograficzne   Filmowe