Zdjęcia i filmy dla wymagających klientów, dla których jakość ma ogromne znaczenie.

fb photo
Wejdź na stronę

Witamy w ślubnym studio!

Jeśli szukasz fotografa lub filmowca, który potrafi uchwycić odpowiedni moment w odpowiedniej chwili – dobrze trafiłeś.

 

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Fotografia Ślubna Rzeszów, podkarpacie, Polska

Fotografia Ślubna

Fotografia to nasza pasja. Zdjęcia robimy od wielu lat, posiadamy ogromne doświadczenie poparte równie obszernym portfolio. Kładziemy nacisk na jakość, nie na ilość, oddajemy kadry, które ogląda się z ciekawością
i uśmiechem na twarzy.
Film Ślubny Rzeszów, podkarpacie, Polska

Film Ślubny

W naszej ofercie znajdziecie również film ślubny. Tworzymy krótkie, dynamiczne filmy pełne emocji, każdy jeden poddajemy obróbce kolorystycznej, podobnie jak zdjęcia, aby uzyskać jak najwyższą jakość. Idealnie płynne ujęcia, świetnie dobrana muzyka, bardzo wysoka jakość – to nasze znaki rozpoznawcze.
Portfolio

Jeśli chcesz zobaczyć nasze prace wejdź do portfolio i przeglądnij nasze zdjęcia oraz filmy. Zapraszamy Was również do nas osobiście – będziecie mogli obejrzeć pełne materiały zdjęciowe i filmowe jakie otrzymały inne pary młode.

Wybierz portfolio, które chcesz obejrzeć:

Fotografie PREMIUM   Fotografie STANDARD   Filmy

Dlaczego my?

Przeczytaj, dlaczego warto wybrać właśnie nas do uwiecznienia tego najważniejszego dnia.

Jakość przede wszystkim

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w fotografii ślubnej wiemy jak pracować w każdych warunkach. Potrafimy wykorzystać najnowocześniejszy sprzęt i naszą wiedzę, aby zdjęcia były jak najbardziej dopracowane technicznie już podczas wciskania spustu migawki.

Dzięki ogromnej dbałości o techniczną stronę fotografii, na etapie obróbki możemy skupić się na upiększaniu naszych zdjęć, a nie na wyciąganiu niedoskonałości, które powstałyby w wyniku niepoprawnego wykorzystania aparatu.

Komercyjny wygląd, reportażowy charakter

Nie oddajemy zdjęć tysiącami. Oddajemy te, które ukazują Wasz dzień w sposób ciekawy i spontaniczny. Naszym celem nr 1 jest aby nasze fotografie wyglądały jak najbardziej komercyjnie, zachowując przy tym ich reportażowy charakter. Chcemy aby każde zdjęcie które znajdzie się w materiale końcowym było tam nie bez powodu. Aby to osiągnąć należy umieć uchwycić odpowiedni moment w odpowiedniej chwili oraz w odpowiedni sposób. Naszym zdaniem to oddziela profesjonalistów od amatorów. To wyróżnia naszą markę na tle innych.

Film look

Tak jak i w przypadku zdjeć, rónież film można poddać profesjonalnej obróbce. I nie chodzi tu o montaż, który jest oczywistą częścią pracy nad Waszym filmem ślubnym, ale o obróbkę kolorystyczną wszystkich ujęć. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu oraz możliwości najnowszego oprogramowania można zmienić zwykły film ślubny w piękną historię o świetnej jakości, nadać mu tzw. film look. Zwróćcie uwagę na to jak wyglądają nasze produkcje. Chodzi tu szczególnie o pełny film ślubny, a nie tylko teledyski. To oglądając pełny film można zobaczyć faktyczną dbałość o detale i profesjonalne wykończenie.

Dyskrecja

To, że chcemy nadać naszym filmom wspomniany „film look” nie znaczy, że chcemy z Waszego ślubu zrobić film reżyserowany. Podzielimy się z Wami kilkoma banalnymi uwagami, dzięki którym będziemy mogli praktycznie bez ingerencji w Wasze zachowanie wykonać należycie naszą pracę. Nie uznajemy notorycznego ustawiania pary młodej w filmie, podczas wesela ograniczamy do minimum nasz kontakt z Wami. Wyjątek stanowi pakiet fotograficzny Premium. Wykonanie kilkudziesięciu małych dzieł sztuki wymaga zaangażowania po obu stronach i dobrej organizacji, dlatego pakiet ten polecamy świadomym Parom Młodym, którym bardzo zależy na rewelacyjnych kadrach, i którym nie straszny obiektyw czy pomoc fotografa w tym aby na zdjęciach wyjść idealnie.

Jesteśmy nowocześni

W naszej pracy używamy nowoczesnego sprzętu fotograficznego i filmowego, pozwalającego na wykonywanie ujęć w praktycznie każdych warunkach. Wykorzystujemy bardzo jasne stało i zmiennoogniskowe obiektywy dzięki czemu nie straszne nam ciemne zakątki kościołów czy sal weselnych. Stabilne i płynne ujęcia zapewnia pewna ręka oraz szereg profesjonalnych urządzeń stabilizujących (np. żyroskopy, statywy i monopody filmowe). Mimo, że nasze prace stoją na wysokim poziomie cały czas się dokształcamy i idziemy z duchem czasu, staramy się ciągle poszerzać nasze doświadczenie, nie myślimy szablonowo i ciągle próbujemy czegoś nowego.

Referencje

Poczytajcie co sądzą o naszej pracy nasi klienci.

Adrian stworzył na prawdę bardzo przyjemną, luźną, koleżeńską atmosferę dzięki czemu współpraca okazała się strzałem w dziesiątkę i idealnie zgrała się ze stylem naszego ogrodowego przyjęcia. Organizacja wyjazdu plenerowego to kolejny plus, mimo kapryśnego Morza Bałtyckiego zdjęcia wyszły obłędnie ❤❤❤
Michalina & Kamil

Określenie profesjonalna sesja oraz film to zdecydowanie za mało !!! Jestem zachwycona i jednocześnie oczarowana profesjonalizmem i podejściem do tematu. Praca z laikami nie należy do najłatwiejszych, jednak w tym przypadku bez dwóch zdań mogę stwierdzić, że Adrian i Paweł urodzili się do pracy nawet z najbardziej niesfornymi Klientami :) Atmosfera, która panuje na sesji sprawia, że ma się ochotę przeżyć to jeszcze raz :) Z całego serca polecam każdej parze stojącej przed wyborem fotografa i kamerzysty na ślub! Mimo trudnych warunków (helikopter i te sprawy) efekty powalają na kolana :) Pozdrawiam!
Justyna & Kamil

Pełny profesjonalizm w fotografowaniu i filmowaniu. Zdjęcia wykonane perfekcyjnie. Uchwycone zostały najważniejsze momenty oraz emocje jakie towarzyszą wszystkim w tym dniu, a jednocześnie widać w tym naturalność. Film – doskonałe udźwiękowienie, ciekawe ujęcia, dzięki czemu film ogląda się z ogromną uwagą i zaciekawieniem :) Serdecznie polecam Kraska Wedding Studio i wraz z mężem dziękujemy firmie za idealne uwiecznienie Najważniejszego Dnia w naszym życiu!
Natalia & Damian

Co tu dużo pisać – świetne zdjęcia, do których często wracamy! Polecam serdecznie!
Marta & Tomasz

Polecam!! Jakbym miała wybierać ponownie wybór padłby właśnie na Kraska Wedding Studio. Przeglądając portfolio zachwyciłam się jakością i profesjonalizmem no i nie zawiodłam się. Materiał zachwycił wszystkich zdjęcia, film, teledysk. Jestem perfekcjonalistką dlatego ciężko trafić w punkt w mój gust a tutaj naprawdę nie mam zastrzeżeń. Reakcje rodziny i znajomych na efekt finalny bezcenny. Atmosfera wspaniała. Podczas ślubu, wesela obecność chłopaków nie wyczuwalna co jest ogromnym plusem dla młodych czy gości co daje naturalny i oryginalny efekt, wszystkie emocje uchwycone na czym mi najbardziej zależało. Najlepszy wybór! Kraska Wedding Studio Dziękujemy ;)
Justyna & Tomek

Właśnie obejrzeliśmy nasze zdjęcia. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Wiemy, że wybraliśmy dobrego i fajnego fotografa. Zdjęcia będą wspaniałą pamiątką tego ważnego dla nas dnia. Pozdrawiamy! :)
Gabi & Mirek

Tych zdjęć ani filmu nie ogląda się tylko raz. Są tak piękne, że wracamy do nich z dużą częstotliwością i bardzo chętnie pokazujemy dalej :D Chłopaki pracują na najwyższych obrotach z pełnym profesjonalizmem, często (u nas za każdym razem) w skrajnych warunkach: upał, burza, deszcz, mróz, przeszliśmy przez wszystko, a dla nich to nic strasznego. Wachlarz usług jest bogaty i wykorzystaliśmy go w 100% – film dla rodziców, zdjęcia, teledysk, film, album – są takie jakie sobie wymarzyliśmy. Polecamy i jeszcze raz dziękujemy za współpracę :)
Ania & Adrian

Pełen profesjonalizm i świetna robota! Wszystko jest dopięte na ostatni guzik, a my mamy piękną pamiątkę z tego wyjątkowego dnia. Dobry kontakt, idealne podejście do klienta i świetna atmosfera. Z całego serca polecam! Będziecie bardzo zadowoleni!
Justyna & Daniel

Wszystkim szukającym fotografa, którego zdjęcia odzwierciedlają atmosferę tego wyjątkowego dnia, jakim jest ślub serdecznie polecamy Adriana! Jest profesjonalistą i widać to od samego początku współpracy. Służył radą podczas przygotowań i sesji, a w czasie samego wesela tak umiejętnie wtopił się w tłum gości że zupełnie nie odczuwaliśmy tego, że jesteśmy fotografowani. Za to teraz możemy podziwiać wspaniałe efekty jego pracy. Jeszcze raz serdecznie polecamy! Piękne zdjęcia i bardzo przyjemna współpraca!
Ewelina & Kuba