Przykładowe filmy
Zobacz nasze prace bez wychodzenia z domu.
Przeczytaj, to ważne!

Obecnie w Polsce rozprzestrzenia się wirus, zgodnie z zaleceniami powinniśmy unikać kontaktu fizycznego z innymi osobami jeśli nie jest to konieczne, dlatego nasza firma przechodzi w tryb pracy wyłącznie online. Umowy podpisujemy online, oddajemy gotowe materiały online, również oferty przesyłamy online.

Rozumiemy, że ważnym punktem przed podjęciem decyzji o wybraniu filmowca na swój ślub jest obejrzenie pełnego filmu w wykonaniu danej firmy, dlatego udostępniliśmy Państwu przykładowe filmy, które otrzymali od nas nasi klienci. Dzięki temu będziecie mogli obejrzeć nasze prace bez potrzeby kontaktu fizycznego.

Poniżej prezentujemy nasze przykładowe prace, przy każdym filmie znajdą Państwo opis różnic pomiędzy poszczególnymi pakietami.

UWAGA! Oglądaj filmy przez WiFi.

Poniższe filmy są skompresowane aby zajmowały mniej miejsca, zauważalnie ucierpi na tym jakość filmu, niestety jest to konieczne aby wygodnie oglądać je online. Mimo to nadal są to pliki zajmujące od 1GB do 3GB każdy (przy każdym filmie jest podana jego wielkość)! Zalecamy oglądanie ich poprzez WiFi, gdzie nie ma limitu pobierania danych.

Pakiet All Inclusive | plik 2.6 GB
Jak sama nazwa wskazuje pakiet „wszystkomający”. Otrzymujecie film 45-60min, nagrywany od przygotowań do oczepin włącznie przez 2 operatorów (!), dzięki czemu każdy moment dnia ślubu jest pokazywany z różnego punktu widzenia. Różnicę szczególnie widać podczas zabawy weselnej. W pakiecie jest również 3-minutowy teledysk ślubny, do którego nagramy ujęcia plenerowe w innym dniu.
Pakiet MAXI | plik 3.2 GB
Zakres pracy podczas dnia ślubu jest ten sam co w pakiecie wyższym, czas filmu również ten sam; 45-60min, jednak przez cały dzień nagrywa tylko 1 operator (!). Największą różnicę widać tu podczas zabawy weselnej, gdzie ujęcia będą głównie z jednej lustrzanki. W pakiecie znajduje się również 3-minutowy teledysk z dnia ślubu, bez ujęć plenerowych.
Pakiet MIDI | plik 2.7 GB
Tutaj również nagrywa wyłącznie 1 operator, czas pracy jest skrócony względem pakietu MAXI – nagrywamy od ślubu do oczepin włącznie, bez nagrywania przygotowań w domu/hotelu. W tym pakiecie nie ma również żadnego teledysku, a film trwa 30-45min.
Pakiet MINI | plik 1.1 GB
We wszystkich wyższych pakietach podczas oglądania na filmie zabawy weselnej słyszymy muzykę kapeli i to jak się do niej bawią goście. Wyższe pakiety różniły się kolejno zakresem/czasem pracy, długością filmu czy teledyskiem. Pakiet MINI to film krótkometrażowy trwający 15-20min, ale nagrywany od przygotowań do oczepin włącznie przez 1 operatora (!). Tutaj cała zabawa weselna, wszystko, co dzieje się po pierwszym tańcu, jest skrócone do formy 3-5-minutowego klipu z podkładem muzycznym. Pakiet nie zawiera osobnego teledysku ani pleneru. Jest idealny dla osób, którym zależy na wszystkich momentach z całego dnia ślubu ale w możliwie najniższej cenie i krótkiej formie.