Budapeszt

O miejscu

Jedna z ładniejszych europejskich stolic, z monumentalnymi budynkami, które w tle wyglądają rewelacyjnie. Na zwiedzanie warto poświęcić przynajmniej jeden cały dzień – jest co oglądać!

Proponujemy 2 opcje wyjazdu, bez noclegu; wyjazd w 1 dzień wieczór z Polski, w 2 dzień rano jesteśmy na miejscu, cały dzień robimy materiał, wieczór wracamy do Polski, lub z noclegiem; wyjazd w 1 dzień z Polski, nocleg na miejscu, w 2 dzień wykonujemy materiał, 2 dnia wieczór wracamy do Polski lub nocujemy kolejny raz i wracamy dnia 3 rano. W przypadku opcji bez noclegu naliczymy dopłatę – będziemy około 36 godzin na nogach non stop. W przypadku opcji z noclegiem dopiero 2 i każdy kolejny dzień zdjęciowy będzie odbywał się za dopłatą.

Miasto jest pełne wiekowych, świetnie wyglądających budynków, do których dostęp ma każdy, bez żadnych opłat, przez co koszt całego wyjazdu to dojazd, parkingi i ewentualny nocleg (jeden dzień zdjęciowy na miejscu jest w cenie pakietu zawierającego plener w innym dniu). Również nocą Budapeszt prezentuje się świetnie, jest bardzo ładnie oświetlony, zdjęcia nocne z tego miasta robią wrażenie.

Polecamy i zapraszamy do galerii :)

Informacje

Lokalizacja: Węgry, 460km od Rzeszowa
Dodatkowe koszty: dojazd, nocleg, parkingi

Magda & Szymon

Teledysk ślubny z ujęciami plenerowymi
wykonanymi w Budapeszcie.

<a href="javascript:history.back()" class="et_pb_more_button et_pb_button et_pb_button_one">Powrót</a>