Oferta Ślubna

Sezon 2024

Usiądź wygodnie i zobacz, co mamy do zaoferowania.

 

Na wstępie gratulujemy zaręczyn, i dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Skoro tu trafiłeś, to znaczy, że spodobały Ci się nasze prace, co nas bardzo cieszy.

Poniżej znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, w przystępnej formie. Proponowane pakiety można dowolnie modyfikować, dlatego nie krępuj się – jeśli masz pytania, napisz. Pomożemy dobrać odpowiednie elementy usługi.

Pamiętaj, że możesz zamówić zarówno jedną usługę; fotograficzną lub filmową, jak i obie te usługi łącznie.

Nie widziałeś jeszcze naszych prac?

Poniżej możesz nadrobić zaległości. Zobacz jak świetnej jakości i jak bardzo dopracowane są nasze reportaże.

teledysk ślubny z ujęciami plenerowymi, z użyciem drona

reportaż fotograficzny z dnia ślubu oraz pleneru w innym dniu

teledysk plenerowy, ujęcia z użyciem drona

reportaż fotograficzny z dnia ślubu oraz pleneru w innym dniu

reportaż fotograficzny z dnia ślubu oraz pleneru w innym dniu

reportaż fotograficzny z dnia ślubu oraz pleneru w innym dniu

Istotne informacje ogólne

Ilość zdjęć: przy każdym z pakietów znajdziecie informację, ile zdjęć zawiera. Istnieje możliwość zamówienia większej ich ilości, za dopłatą.

Pozowanie: nie ingerujemy w Wasze zachowanie podczas tego dnia. Jedynie na przygotowaniach oraz plenerze pomagamy Wam wyść na zdjęciach jak nalepiej, dzieląc się swoimi uwagami i wskazówkami.

Specyfikacja filmu: nasze filmy trwają od 15 do 60 minut, w zależności od wybranego pakietu i zakresu naszej pracy. Istnieje możliwość wydłużenia filmu do maksymalnie 90 minut, na życzenie klienta, za dopłatą.

Postprodukcja: filmy montujemy nieliniowo, dynamicznie, ujęcia mają maksymalnie kilka sekund. Materiał nagrywamy na płaskim profilu, a w celu uzyskania porządanego efektu wizualnego stosujemy color grading, podobnie, jak obrabia się surowe zdjęcia.

Sprzęt: wykorzystujemy wysokiej klasy pełnoklatkowy sprzęt marki Nikon oraz Sony. Dbamy o backup w trakcie pracy jak i przechowując materiał przed obróbką/montażem. Wykorzystujemy profesjonalny sprzęt stabilizujący, dlatego nasze filmy są tak płynne.

Obszar działania: pracujemy na terenie całego kraju oraz poza jego granicami, ewentualne koszty logistyczne każdej Parze podajemy indywidualnie

}

Terminy: gotowe zdjęcia oddajemy do miesiąca, a filmy do 6 miesięcy od ostatnich wykonanych ujęć

Uprawnienia: posiadamy legitymacje uprawniające nas do wykonywania fotografii/filmów w budynkach sakralnych

l

Formalności: umowę możemy podpisać osobiście, lub online

Czas na pakiety i ich ceny.

Reportaż Ślubny

Proponujemy Państwu 3 pakiety, które można modyfikować wedle Państwa potrzeb. Różnią się zakresem pracy, oraz ilością otrzymanych ostatecznie zdjęć.

Który pakiet wybrać?

Skrojony na małe przyjęcia.

Pakiet MINI

Planujesz niewielkie przyjęcie w gronie najbliższych? Ten pakiet jest dla Ciebie. Zaczniemy swoją pracę od ceremonii, a po obiedzie (nie jest wliczany w czas pracy) spędzimy z Wami jeszcze do 3 godzin dokumentując to, co się dzieje. Możemy również w tym czasie wykonać zdjęcia grupowe, jeśli sobie tego życzycie, lub wyjść na chwilę na zewnątrz, zrobić kilka zdjęć tylko Wam, na tle okolicznej natury.

Idealny kompromis.

Pakiet MIDI

Krępuje Cię obecność fotografa, kiedy jeszcze nie jesteś gotowy/a do wyjścia? A może Wasze przygotowania będą tak daleko od siebie, że dokumentowanie obu będzie wymagało rozpoczęcia pracy zbyt wcześnie, abyście byli na to gotowi? Jednocześnie nie chcecie, aby w reportażu zabrakło najważniejszych chwil z wielu godzin zabawy? Ten pakiet jest dla Was. Zaczniemy reportaż od ceremonii, natomiast podczas zabawy będziemy z Wami do oczepin włącznie. Będzie bardzo dużo czasu na dokumentowanie bawiących się Was oraz gości, czy krótki plener w dniu ślubu.

Kompletny reportaż.

Pakiet MAXI

Pakiet najczęściej wybierany przez Pary Młode. Będziemy Wam towarzyszyć już od przygotowań w domu / hotelu, aż do oczepin włącznie. Otrzymacie kompletny reportaż zawierający wszystkie najważniejsze momenty z całego dnia. Jeśli tylko będziecie sobie tego życzyć, wykonamy również zdjęcia grupowe z gośćmi, lub wybierzemy się na krótki plener w okolicy. Jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Sesja plenerowa

Wisienka na torcie całego materiału, zdjęcia, które przez lata będą zdobić Wasz dom.

Na miejscu czy z rozmachem?

Plener

STANDARD

Jest to plener ślubny wykonany w innym dniu niż ślub w 1 obszernej, wybranej przez Was lokalizacji. Trwa maksymalnie do 3 godzin, nie licząc dojazdu do, i z miejsca, w którym się odbędzie. Im bardziej rozległe miejsce tym lepiej – zdjęcia będą miały bardziej zróżnicowane tło, dlatego należy je wybrać rozważnie. Przez lata odwiedziliśmy ogromną ilość świetnych miejsc, które możemy Wam polecić. Na naszej stronie w zakładce „Miejsca” znajdziecie wiele z nich, i będziecie mogli zobaczyć jak wyglądają zdjęcia tam wykonane. To świetny sposób aby przekonać się, jak będziecie wyglądać na tle natury, miasta, ruin, czy w środku pięknego jesiennego lasu, dlatego gorąco polecam odwiedzenie tej zakładki przed podjęciem decyzji.

Plener

ROZSZERZONY

Marzy Ci się plener na szczycie gór? Pośród fal Bałtyku? Chcesz odwiedzić piękne miejsce za granicą, od którego zaczęła się Wasza miłość? Ten pakiet jest dla Was. Tu granicą jest tylko wyobraźnia. Powiedz, jakie miejsce ma być tłem dla Waszych zdjęć, a przedstawię Wam kompletną ofertę wraz z wyceną, która pozwoli na realizację Waszego marzenia. Nie będzie limitował nas czas, nie będziemy ograniczać się do 1 miejsca, pojedziemy tam wykonać dla Was najlepszą pamiątkę, jaką możemy Wam dać.

Dodatki fotograficzne

Przygotowaliśmy cały wachlarz opcji dodatkowych, które mogą się Wam spodobać.

Możesz zamówić album mniejszy (tańszy), lub większy (droższy), niż proponowany powyżej. Napiszcie, jakie macie wymagania, prześlę dokładną ofertę.

Opłata za ujęcia z drona w dniu ślubu nie jest symboliczna, ponieważ w przeciwieństwie do większości firm z branży drona pilotuje u nas niezależny operator. Dzięki temu jako nieliczni jesteśmy w stanie zarejestrować najważniejsze momenty Waszego dnia zarówno z ziemi, jak i z powietrza. Jednocześnie. Bez wzajemnych wykluczeń.

Film Ślubny

Poniżej znajdą Państwo 3 pakiety, które można modyfikować wedle Waszych potrzeb. Wybierzcie zakres pracy i długość filmu, jaka Wam odpowiada, lub zaproponujcie coś od siebie.

Dodatkowy OPERATOR

Niezależnie od wybranego pakietu możesz zamówić drugiego, dodatkowego filmowca na Wasz ślub, będzie wiązało się z dopłatą w kwocie:

1200 zł

Który film będzie dla nas odpowiedni?

film

KRÓTKOMETRAŻOWY

Film krótkometrażowy, który otrzymacie wybierając pakiet MINI, to film nagrywany przez cały dzień od przygotowań do oczepin włącznie, ale w krótkiej, nowoczesnej formie – 15-20min. Cała impreza po pierwszym tańcu, do oczepin włącznie, będzie zawarta w kilkuminutowym klipie z podkładem muzycznym. Oczywiście kluczowe momenty, jak przysięga, czy pierwszy taniec, będą zawarte w filmie w całości, z oryginalnym dźwiękiem.

film

PEŁNOMETRAŻOWY

Film pełnometrażowy to klasyczny, ale dynamicznie i ciekawie zmontowany film ślubny, w którym oprócz kluczowych momentów, jak przysięga, fragment kazania / mowy urzędnika USC, czy pierwszy taniec, znajdą się również fragmenty zabawy z oryginalnym dźwiękiem zespołu/DJ’a. Będziecie mogli zobaczyć i usłyszeć, jak goście bawią się do różnej muzyki. Pakiety MIDI i MAXI są zmontowane podobnie, różnią się jedynie zakresem naszej pracy i tym, ile ostatecznie otrzymacie materiału.

Plener Wideo

Ujęcia plenerowe to świetny dodatek do teledysku, lub jako osobny klip.

Plener wideo może być wykonany w dowolnym miejscu w kraju lub za granicą. Przy dużych odległościach od Rzeszowa zapytaj o indywidualną wycenę.

Dodatki filmowe

Zobacz co jeszcze w kwestii filmu możemy dla Ciebie zrobić.

To już wszystko!

Jeśli po zapoznaniu się z naszą ofertą będziecie mieli jakiekolwiek pytania, zapraszam do dalszego kontaktu, doradzimy i pomożemy w wyborze.

Wycena pakietów

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, cena naszych usług jest uzależniona nie tylko od wybranego pakietu (które jak już wspomnieliśmy można modyfikować) ale również m.in. od terminu, lokalizacji, czy opcji dodatkowych. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu sprecyzowania Waszych wymagań i umożliwienia nam wykonania jak najdokładniejszej wyceny.

Kontakt