Outsourcing
Szukasz podwykonawcy? Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.
„Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż nasi konkurenci, to nie ma sensu, żebyśmy to robili;
powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej.”
Henry Ford

Na czym polega Outsourcing?

Jeśli prowadzisz firmę i chcesz wykonać jakieś zlecenie, do wykonania którego nie posiadasz ani wykwalifikowanych pracowników, ani odpowiednich narzędzi, możesz skorzystać
z zasobów firm trzecich, takich jak nasza. W przypadku realizacji jednego, czy nawet kilku zleceń, znacznie bardziej opłacalne i mniej czasochłonne od zatrudniania i szkolenia nowych ludzi oraz zakupu odpowiedniego sprzętu będzie zatrudnienie tzw. podwykonawcy, czyli firmy, która w Waszym imieniu wykona wszystkie powierzone jej prace związane
z danym zleceniem.

Outsourcing pozwala na korzystanie z wiedzy i doświadczenia firm, które w danej branży świadczą usługi na najwyższym poziomie, dzięki czemu firma zatrudniająca podwykonawcę znacznie polepsza swój wizerunek w oczach klientów, zadowolonych z profesjonalnie wykonanej pracy.

Dla kogo jest nasza oferta?

Dla każdej osoby prywatnej lub firmy, poszukującej fotografa i/lub filmowca do samodzielnej realizacji lub pomocy w realizacji podjętego zlecenia.

– prowadzisz firmę zajmującą się organizacją wesel lub innych imprez okolicznościowych i chcesz zlecić firmie zewnętrznej obsługę foto/video danego wydarzenia?
– jesteś fotografem, filmowcem, lub firmą zajmującą się fotografią lub filmem ślubnym i potrzebujesz dodatkowych rąk do pracy z własnym sprzętem i bogatym doświadczeniem w tego typu zleceniach?
– podpisałeś umowę, której nie będziesz mógł wykonać z przyczyn losowych, niezależnych od Ciebie (ciężka choroba, wypadek), zaoferowałeś zleceniodawcy zastępstwo i szukasz profesjonalnej ekipy do wykonania zamówionej usługi?

Zadzwoń do nas, przedstawimy Ci naszą ofertę.

Zainteresowany współpracą?