Fotograf na Ślub

Szukasz dobrych jakościowo zdjęć w niskiej cenie? Dobrze trafiłeś.

Na czym polega nasza oferta?

Obecnie szkolimy w naszym zespole nowego fotografa, który ma już pierwsze śluby za sobą. Z jednej strony jest to osoba posiadająca już doświadczenie w fotografii ślubnej, dzięki czemu możecie być spokojni o poprawne wykonanie reportażu w dniu ślubu. Z drugiej strony nadal uczy się łapać coraz lepsze kadry, stąd zdjęcia przez niego wykonane będą się różnić od tych, które można zobaczyć na naszym właściwym portfolio. Dzięki temu Państwo mogą otrzymać usługę fotograficzną na Państwa ślub w znacznie obniżonej cenie przy zachowaniu wysokiej jakości zdjęć, natomiast nasz fotograf będzie mógł zwiększyć swoje doświadczenie i umiejętności dzięki pracy na Państwa weselu.

Zatrudniony fotograf wykona na Państwa ślubie zdjęcia, natomiast ich selekcją oraz obróbką zajmę się osobiście, dzięki czemu macie Państwo pewność otrzymania fotografii barwnych, nasyconych, dobrych jakościowo.

Koszt

– zdjęcia z przygotowań
– zdjęcia z ceremonii ślubu
– zdjęcia z wesela do oczepin włącznie
– ilość 300-400 sztuk, format JPG
– dodatkowa galeria internetowa z hasłem dla gości

1499,-

Legitymacja

Nasz fotograf posiada legitymację uprawniającą do wykonywania zdjęć na terenie obiektów sakralnych.

Dress code

Na każdą ceremonię przychodzimy ubrani wygodnie, ale elegancko.

Sprzęt

Fotograf będzie miał ze sobą pełen komplet sprzętu Nikon wraz z zapasem, w tym; 2 pełnoklatkowe lustrzanki, jasne obiektywy, lampy, dzięki czemu w razie awarii któregokolwiek sprzętu może bez przeszkód pracować dalej.

Obszar pracy

Nie będzie dodatkowych opłat za dojazd w dniu ślubu na terenie podkarpacia. Poza tym obszarem koszt dojazdu i ewentualnego noclegu ustalany jest indywidualnie z każdą Parą Młodą.

Czas realizacji

Fotografie oddajemy do miesiąca od ostatnich wykonanych zdjęć. Zdjęcia można odebrać osobiście w Rzeszowie lub wysyłamy je pocztą elektroniczną jeśli nie mogą Państwo odebrać ich osobiście.

Format i ilość

Zdjęcia otrzymacie w ilości 300-400 sztuk (wszystkie obrobione) w formacie JPG. Istnieje możliwość wykupienia wszystkich surowych zdjęć z dnia ślubu za dodatkową opłatą.

Aby pokazać Państwu czego mogą Państwo oczekiwać podpisując umowę prezentujemy poniżej fotografie wykonane przez naszego nowego fotografa:

Zainteresowany?